Tchibo raktár Németország. Bér: nettó 1400-1600 Euró/hó.

2022-03-10 11:45:55

Hirdetés adatai

  • Feladó: Universal Consulting
  • Feladva: 2022-03-10
  • Lejár: 2022-06-08

Leírás

Raktári dolgozókat keresünk Németországba a Tchibo raktárba.

Munkakör:

- termékek , anyagok befogadása a raktárba
- termékek, anyagok elhelyezése a kijelölt polcokra
- termékek, anyagok címkézése
- termékek, anyagok elkészítése az exportra - megrendelés alapján
- raktári nyilvántartás vezetése
- targonca vezetése (targonca vezetői engedély esetén)
- munka gyártósoron

Munkaidő:

-jelenleg két műszakban kell dolgozni

Helyszín: Neumarkt an der Oberfpalz

Bér:

-11,50 euró bruttó/óra + munkába járási bónusz nettó 16,32 €/ ledolgozott nap

Nettó kb. 1400-1600€/hó – a járulékok, biztosítás levonása után

Követelmények:

- német vagy angol nyelvtudás alap szinten
- szorgalom, felelősség
- előző raktári tapasztalat előnyt jelent
- saját autó előnyt jelent

Előnyök:

-szép szállás – Gasthouse (Guest house) típusú
-munkába járási bónusz 16,32€ nettó/nap
-lehetőség előleget kérni
-német munkaszerződés
-hosszú távú munka

Bővebb info: 00421 905685202 vagy hu@universalconsulting.sk

Cím

Régió: Budapest
Település: 1. kerület

Részletek

  • Munkavégzés helyének típusa: Külföldi munkavégzés
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Minimálisan elvárt végzettség: Általános iskola
  • Minimálisan elvárt tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Típus: Külföldi munka
  • Elvárt nyelvismeret: Német
Universal Consulting
00421905685202

Üzenet küldése

Kiemelt hirdetések

ApróVilága Magazin ajánló

További magazin cikkek »

Helyi látnivalók

További helyi látnivalók »

Helyi Programok / események

További helyi programok / események »